
Ампутація пальців та травма голови: у Дніпрі пасажирка ледь не загинула в трамваї

У Дніпрі літня жінка не могла вийти з трамвая й потрапила під колеса. Їй відрізало пальці ніг.
21 квітня на зупинці біля Дніпровського базового медичного коледжу, на проспекті Богдана Хмельницького, сталася ДТП. Про це повідомляє Дніпропетровський обласний центр екстреної медицини.
87-річна жінка при виході з трамвая опинилася затиснутою у дверях — застрягла рука та частина одягу. Не помітивши цього, водій почав рух, і жінка опинилася під колесами важкого транспорту.
На місце викликали швидку. Через сім хвилин прибула бригада інтенсивної терапії та реанімації Дніпровської станції.
Після огляду та обстеження оперативно встановлений попередній діагноз:
- Закрита черепно-мозкова травма.
- Струс головного мозку.
- Гематома лобної ділянки.
- Травматична ампутація пальців лівої стопи.
Надана екстрена медична допомога: зупинка кровотечі, знеболення наркотичними анальгетиками, інфузійна терапія. Далі термінова госпіталізація до міської лікарні.
"Цей випадок — гірке нагадування, що навіть звичайна поїздка у громадському транспорті може нести небезпеку для кожного. Особливо уважними та обережними мають бути люди поважного віку.
У такі моменти надзвичайно важливо, щоб і оточуючі не були байдужими — уважність та допомога поруч можуть врятувати чиєсь життя. І водночас — це приклад самовідданості наших медиків, які щодня рятують там, де кожна секунда вирішує долю", - йдеться в повідомленні.