
11:30, Сьогодні
Під Дніпром загорівся елітний будинок: рятувальники розповіли деталі пожежі

Вчора ввечері під Дніпром сталася пожежа.
У Дніпровському районі загорівся елітний двоповерховий будинок. За дві години рятувальники ліквідували займання. Про це повідомляє редакція сайту 056 з посиланням на ГУ ДСНС України у Дніпропетровській області.
3 березня о 20:27 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про пожежу у приватному житловому будинку. Сталася вона на вулиці Північній міста Підгородне.
"Прибувши за вказаною адресою рятувальники встановили, що зайнявся дах двоповерхового житлового будинку на площі 30 кв.м", - йдеться в повідомленні.
Пожежу ліквідовано о 22:17. Загиблих та травмованих немає.

До гасіння займання залучено 14 рятувальників та 3 одиниці пожежно-рятувальної техніки Головного управління ДСНС України в області.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Оголошення
09:34, 26 лютого
12:23, 20 лютого
09:34, 26 лютого
11:15, 18 лютого
09:34, 26 лютого
live comments feed...