• Головна
  • Пожежа у Дніпрі: рятувальники винесли з вогню 96-річну жінку
11:30, 26 березня

Пожежа у Дніпрі: рятувальники винесли з вогню 96-річну жінку

Пожежа у Дніпрі: рятувальники винесли з вогню 96-річну жінку

Вночі у багатоповерхівці Дніпра сталася пожежа.

Надзвичайники врятували 96-річну жінку. Про це повідомляє ГУ ДСНС України у Дніпропетровській області.

"26 березня о 07:12 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про пожежу у дев’ятиповерховому будинку розташованого на вулиці Івана Багряного Самарського району міста", - йдеться в повідомленні.

По прибуттю рятувальників встановлено, що горить квартира на першому поверсі. Вогонь охопив речі домашнього вжитку на загальній площі 10 кв.м.

Під час ліквідації займання, рятувальники винесли з палаючої оселі жінку та передали працівникам екстреної медичної допомоги.

Врятовану жінку, 1928 року народження, з попереднім діагнозом опіки тіла, госпіталізовано до лікарні.

О 07:38 пожежу ліквідовано. До місця виклику залучено:

  • 10 рятувальників;
  • 3 одиниці пожежно-рятувальної техніки Головного управління ДСНС України в області.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#056 #Дніпро #новини Дніпро #новини Україна #сайт Україна #сайт Дніпро #новости Днепр #новости Украина #ситуація в Дніпрі
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...