• Головна
  • Транспортний сюрприз у Дніпрі: один трамвай не вийде на маршрут, інші їдуть в об'їзд
08:34, 28 лютого

Транспортний сюрприз у Дніпрі: один трамвай не вийде на маршрут, інші їдуть в об'їзд

Транспортний сюрприз у Дніпрі: один трамвай не вийде на маршрут, інші їдуть в об'їзд

У Дніпрі через ремонт трамвайного переїзду змінюється рух громадського транспорту. 

28 лютого у Дніпрі відбудуться тимчасові зміни у русі громадського транспорту через ремонт трамвайного переїзду на перетині проспекту Лесі Українки та бульвару Батальйону Дніпро, передає редакція сайту 056.

Деякі трамвайні маршрути змінять напрямок, а один із них тимчасово не працюватиме.  

Як курсуватимуть трамваї  

У зв’язку з ремонтом діятимуть такі зміни:  

  • Трамваї №5 та №12 рухатимуться за повними маршрутами із заїздом на вулицю Миколи Руденка у напрямку від вулиці Степана Бандери. 
  • Трамвайний маршрут №17 тимчасово призупинено.  

«Всі інші маршрути громадського транспорту працюватимуть у штатному режимі за розкладом робочого дня», — повідомили у КП «Дніпровський електротранспорт».  

Скільки транспорту вийде на маршрути  

Загалом 28 лютого на міські маршрути електротранспорту вийде 200 одиниць рухомого складу. Також працюватиме 91 автобусний маршрут, який обслуговуватиме 606 автобусів, з них 98 — великої місткості.  

Де дізнатися розклад  

Ознайомитися з розкладом руху електротранспорту можна на офіційному сайті КП «Дніпровський електротранспорт». 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#військовий стан #Дніпро #Україна #056 #СТОЇМО #ЗупинимоОкупантів
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...