
Голова Асоціації фітотерапевтів України лікарка Ірина Оленєва: у нас багато наукових проектів

6 лютого лікарка Ірина Оленєва прибула до Дніпра. У її щільному графіку заплановано консультації, лекції, а також індивідуальний прийом із виїзною діагностикою організму. Проте лікарка знайшла час для нашого інтерв'ю:
Добрий день, Ірино Вільгельмівно! Наскільки ми знаємо, Ви вже не вперше у нашому місті?
Вітаю, Жанно! Так, гостинний Дніпро завжди організовує мені теплу зустріч і це дуже приємно!
Охочих потрапити саме до Вас на прийом стає дедалі більше! Навіть я одна з них! Чула, що черга до Вас розписана вперед на цілих 5 днів!
Лікар повинен розвиватися, стежити за науковими досягненнями у світі, інтегрувати свої знання у професію та, звичайно ж, допомагати людині бути здоровою та щасливою! Якщо лікар вміє заслужити довіру у своїх пацієнтів, то до такого фахівця не заросте народна стежка.
У 2024 році Ви перебували з науковою місією в Африці?
Я брала участь у проектах з діагностики організму, фізіотерапії та реабілітації у країнах північної Африки під протекцією міжнародних програм та європейської компанії Axis. Після отримання міжнародної медичної акредитації я працювала лікарем, проводила навчальні програми для співробітників і навіть була однією з організаторів Міжнародної наукової медичної конференції, матеріали якої опубліковані в Протоколах африканського бюро Всесвітньої Організації охорони здоров'я (ВООЗ).
Це доволі багатий медичний досвід та безцінна практика, особливо з огляду на стаж співпраці з ВООЗ!
Звичайно! Саме тому і з'явилася ідея проводити навчальні лекції для лікарів, фітотерапевтів, валеологів та нутриціологів тут, в Україні. Наприклад, минулий рік у медичній науці був оголошений роком вивчення білкових фракцій і, відповідно, амінокислот, з яких вони складаються. Вчені визначили нові властивості аміногруп, особливості їх сполучення та розширили характеристику лікувальної дії амінокислот на організм. Саме за вивчення білків та аміногруп у 2024 році було вручено Нобелівську Премію з хімії.
За приємним збігом обставин наша зустріч проходить в одному з корпусів університету імені Альфреда Нобеля!
Так, Ви правильно помітили! Я проводжу прийом, а також наші лекційні та практичні заходи в гостях у відомого дніпровського вченого Сергія Володимировича Шелеста, керівника інноваційної компанії ТехІнПроект та творця медичного діагностичного апарату MedBioTech. Саме за допомогою даного обладнання я виконую не лише обстеження організму, а й низку досліджень.
Ух ти! Це дуже цікаво...
Деякі заходи ще на стадії реалізації і про них говорити поки що зарано. А ось лекційні проекти ми реалізовуємо зараз. Так, 19, 21 та 25 лютого ми проведемо онлайн марафон, який отримав назву «Таргетна валеологія». На ньому будуть представлені лекції, присвячені вивченню амінокислот за матеріалами Протоколів ВООЗ, а в якості практичної основи ми візьмемо продукцію української компанії-виробника натуральних препаратів Примафлора. Циклу наших лекцій ми дали назву «COFFEEренція», тому вхід до нас - з філіжанкою кави!

Щиро бажаю успіхів Вам із такими цікавими ідеями!
Хочу подякувати всім, хто допомагає мені у реалізації проектів! Це партнери з Кривого Рогу Лариса Галкіна, Наталія Гончар - одна із засновниць навчального онлайн проекту лідерів «Країна Примафлора», а також наші дніпровські друзі: Ганна Конотопчик та її Жіночий клуб, Наталя Тарасенко.
Жанна Берц