• Головна
  • На Дніпропетровщину мігрують вовки з Донеччини: чи критична ситуація
15:00, 9 серпня

На Дніпропетровщину мігрують вовки з Донеччини: чи критична ситуація

На Дніпропетровщину мігрують вовки з Донеччини: чи критична ситуація

На Дніпропетровщину втікають вовки з Донеччини. Так тварини поводяться лякаючись обстрілів, які виникають через наступ армії рф.

Про це повідомляє редакція сайту 056 з посиланням на Рудана.

Мешканці  деяких районів бачили диких тварин неподалік своїх будинків.

"Звістки надходять до нас від жителів Межівського та Петропавлівського районів, сусідніх із Донеччиною. А останнє повідомлення було з П’ятихатського району, де жінка теж бачила вовка на околиці села", – каже завідувач сектору мисливського господарства Олександр Олійник.

Він заспокоїв, зазначивши, що випадки поодинокі, ситуація не критична. У зграї вовки ще не збираються. Проте не лід забувати про небезпеку.

Чому нападає вовк

  • Почуття голоду. Звіру нелегко знайти їжу в лісі, і коли він перебуває на межі життя та смерті через нестачу харчування, ймовірність нападу на людей велика.

  • Помста за вбитих родичів. Як відомо, вовків відстрілюють часто, і представники зграї, що вижили, можуть напасти на кривдника через бажання помститися. Звичайно, така версія не має наукового підтвердження.

  • Сказ. Хворий звір не усвідомлює ступінь небезпеки під час зустрічі з людиною та нападає негайно. Така тварина дуже небезпечна, оскільки може передати інфекцію під час укусу.

  • Напад у відповідь на загрозу. Навіть якщо людина не планувала вбивати звіра, відчувши небезпеку, тварина спробує або втекти, або напасти на потенційного кривдника.

Вовк в лісі ніколи не нападає на людей першим. Він цурається людини, вважає за краще триматися від неї якомога далі. При зустрічі з людиною, вовк поводитиметься обережно. То ж, якщо ви поводитиметеся правильно, він просто піде від вас. Варто й знати, що все ж більшість випадків нападу вовків на людину — результат такого захворювання, як сказ.

Однак, знати декілька основних правил поведінки при зустрічі з цим звіром не завадить.

  1. Заради власної безпеки залізьте на дерево й почекайте, поки вовк не піде геть.

  2. Завжди бути напоготові. Вивчіть як виглядають вовчі сліди й при виявленні таких перші покиньте небезпечну зону. 

  3. Вивчіть також як зрозуміти вік тварини. Від цього залежить, наскільки серйозною є небезпека: помітивши старого одинокого вовка або маленьке вовченя, потрібно дотримуватися вичікувальної техніки. Швидше за все, тварина не стане нападати й піде, чого не скажеш про юного та дорослого хижака.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#056 #Дніпро #новини Дніпро #новини Україна #сайт Україна #сайт Дніпро #новости Днепр #новости Украина #ситуація в Дніпрі
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...