Москітна сітка є запорукою захисту від комах в літню пору. Завдяки москітній сітці кожен з нас може спати спокійно вночі (в прямому значенні цієї фрази), а також комфортно почувати себе вдень, не відволікаючись на всілякий дріб’язок, що намагається проникнути з вулиці до нашої оселі. Головне вміти правильно підібрати антимоскітний захист для ваших вікон (та дверей). В даному матеріалі з’ясуємо, які види москітних сіток можна купити на вітчизняному ринку.
Види москіток
В більшості випадків москітні сітки розрізняються за типом цільового отвору та відповідно монтажу. Також є й інші важливі характеристики, на які слід першочергово звернути увагу, вибираючи подібний виріб.
Детальніше дізнатись, які є антимоскітні сітки, скільки коштують та які особливості мають, можна за посиланням https://fabkom.com.ua/moskitnye-setki-ukr/, де також можна купити москітну сітку в Києві і взагалі там присутнє все, що стосується цієї тематики.
Отже, які є москітні сітки за типом цільового отвору:
- для пластикових вікон – стандартне рішення для ПВХ вікон, відзначається швидкістю виготовлення, простотою заміру та монтажу, а також низькою ціною та оптимальним строком служби (5-6 років);
- для дерев’яних вікон – ця товарна категорія належить до нестандартних рішень, виготовляється під замовлення, потребує професійного заміру та монтажу (кріпиться зовні вікна), проте за ціною є аналогом москітних сіток для вікон ПВХ;
- для алюмінієвих вікон – в кілька разів дорожче за москітні сітки для ПВХ та дерев’яних вікон, такі моделі відрізняються підвищеною надійністю (завдяки високоякісним комплектуючим), потребують професійного монтажу без свердління (встановлюються зовні вікна на спеціальні пружинні фіксатори);
- для дверей – з точки зору конструкції є допрацьованим варіантом москітної сітки для пластикових вікон, мають імпост (посилення поперечною планкою) та загалом міцніший каркас, використовуються як двері (з відкриванням в протилежну сторону).
Крім того, москітні сітки можуть розрізнятися за матеріалом каркасної основи, параметрами полотна та ще деякими характеристиками.
Параметри сіткового полотна
Оскільки полотно є самою суттю антимоскітного захисту, його характеристики мають особливе значення. В більшості випадків полотно виготовляється зі скловолокна (файбергласс). Також є варіанти підвищеної міцності на основі сталевої нитки (модель Антикішка), здатні витримувати серйозні навантаження. Плюс можна вибрати сітку за величиною комірки (зазвичай від 0,9х0,9 мм. до 1,1х1,1 мм.) та кольором полотна.