Така процедура як ліквідація ТОВ в Україні, являється серйозним заходом, що вимагає не меншої відповідальності та ретельного підходу, ніж відкриття нового бізнесу, який починається з нуля. Ті, хто працюють при Харківському ТПП, вже багато років займаються тим, що виконують будь-які замовлення для бізнесу. Під одним дахом зібралися різні досвідчені фахівці, які допоможуть у будь-якому питання такого направлення. Перед тим, як почати співпрацю, детально вивчається ситуація клієнта, розробляється індивідуальний план дій, беручи до уваги конкретний випадок.

Для того, щоб мінімізувати ризики для керівників компанії, засновників, готові запропонувати не тільки підготовку до закриття, але й допомогу після того, як процедура офіційне завершена. Разом з тим, виконуються наступні завдання:

  • Проводиться інвентаризація майна;
  • Оформлюються законодавчі акти, відповідно до потрібних вимог. Припиняються трудові контракти з працівниками;
  • Готується ліквідаційний баланс, виконується аудит та інше.

Все це ніяк не можна зробити самостійно, тільки за допомогою професіоналів. Яких можна знайти у перевіреній компанії. Важливо при виборі компанії, де збираєтеся замовити послуги, спиратися на репутацію, почитати відгуки тих, хто вже звертався сюди.

Що потрібно знати про надання документів на закриття ТОВ в Україні

З документами у даному випадку все не так просто. Потрібно надати великий пакет документів. Перелік таких документів надають юристи. У цьому плані потрібно прийняти до уваги наступні особливості:

  • Коли папери вже зібрані та перевірені, клієнт може познайомитися з різними варіантами, що дозволяють ліквідувати бізнес;
  • Спеціалісти розповідають про те, який саме спосіб закриття фірми стане найбільш зручним у даному випадку;
  • Після того, як згода засновника отримана, співробітники ХТПП починають виконувати активні дії. Організовується процес, встановлюється безперервний моніторинг на кожному з етапів робіт.

У результаті, клієнт компанії не зобов’язаний вивчати тонкощі українських законів. Що мінімізує стрес для власника бізнесу. Також це допомагає економити особистий час та сили.

Особливості та переваги закриття бізнесу в Україні під час війни

Найбільш простим процесом ліквідації являється ліквідація підприємства, що має нульову звітність. Тобто, не здійснюється жодна діяльність. Такі ТОВ ліквідувати можна швидше, оскільки проводиться мінімальний рівень перевірки. Для такої реєстрації знадобиться найменша кількість документів.

Потрібно, щоб баланс компанії перебував на нульовій позиції. Крім цього, важливо наступне:

  • За той час, що організація існує, вона не здійснювала господарської діяльності;
  • У податкових документах відсутні фінансові транзакції щодо надходжень та витрат;
  • Потрібно регулярно надавати необхідні звіти відповідним державним органам;
  • Своєчасно сплачувати Пенсійному фонду, соціальному страхуванню та податковій службі.

Коли підприємство припиняє власну діяльність, маючи нульовий ліквідаційний баланс, то все це являється аналогічним тим методам, що використовується при реорганізації чи ліквідації. Але тут є свій унікальний момент, який полягає у тому, що комісія за ліквідацію підприємства, має подати нульову звітність та ліквідаційний баланс до податкових органів. Далі проводять податкову перевірку на підставі тих документів, що були надані.

Для того, щоб все пройшло так, як потрібно, обов’язково звертайтеся до професіоналів. До тих, хто знає свою роботу та виконає кращим чином. Позбавивши власника бізнесу не потрібних хвилювань та зусиль.