Що собою представляє біохімічний аналізатор і для чого потрібен? Йдеться про важливий (можна сказати, незамінний) прилад призначений для лабораторії. Завдяки такому приладу вдається проводити дослідження крові, сечі, плазми. Прилад допоможе визначитися з кількістю електролітів, ферментів, спеціаліст може дізнатися більше про показники, що являються клінічно значущими. У цих випадках важливо проводити калібрування біохімічного аналізатору, оскільки біохімічний аналізатор потребує цього, як і будь-яке інше обладнання. Коли і як потрібно проводити, краще розібратися якомога детальніше.
Більш детальніше про процес калібрування
При виникненні будь-яких технічних проблем, пов’язаних с ремонтом обладнання, потрібно звернутися до спеціалізованого центру. Знайти вийде за посиланням https://intermedica.com.ua/ua/service, за яким представлено детальну інформацію.
Говорячи про методики проведення процедури калібрування, то можна сказати наступне:
- Біохімічні аналізатори здатні проводити калібрування за кожним з аналітів. Число стандартів може бути різне. Але майже завжди встановлюється пароль;
- В деяких моделях обладнання потребує калібрування за допомогою світлового фільтру. Бувають окремі випадки, коли можна коригувати нахил кривої, що відповідає за оптичну щільність. Для того, щоб виконати завдання, знаходиться використати сервісну програму.
Виходячи з цього, варто зазначити наступне – процедура калібрування біохімічних аналізаторів являється непростою процедурою. Доводиться ретельне вивчати особливості функціонування, знати, які вимоги потребуються. У таких випадках, краще не намагатися зробити це самостійно, а одразу звернутися до тих, хто на цьому знається. Простіше кажучи, до фахівців. Тільки так можна залишатися впевненим, що все пройде так, як потрібно, без зайвих сюрпризів.
В яких випадках може знадобитися калібрування аналізатора?
Спеціалісті доводять, що проведення калібрування обладнання варто проводити тільки якщо отримали незадовільні результати від якості. Проте, важливо перевірити, чи дотримувалися термінів придатності, наскільки правильні умови зберігання матеріалів. Важливо, наскільки виконувалися вимоги з боку виробника щодо використання.
Ще важливе значення мають показники паспорту, контрольні матеріали, значення калібраторів, тобто все те, що зазначено у налаштуванні придбаного обладнання. Наприклад, якщо біологічний матеріал являється замороженим, то це потрібно вказати.
У випадку з поломкою обладнання, найкращим рішенням стане звернутися до сервісного центру «Інтермедика». Досвідчені спеціалісти зроблять те, що потрібно для того, щоб обладнання знову було у роботі.