Цього року інтерес українців до систем безпеки стрімко зріс. У кожного клієнта магазину охоронних систем на це власні причини: хтось почав більше хвилюватися за свою безпеку на тлі повномасштабного вторгнення росії в Україну, хтось же цікавиться закупівлею дронів, глушилок для них та тепловізорів, які також є елементами системи безпеки.
З огляду на ці чинники змінилася і ситуація на ринку: раніше популярні системи безпеки мають менший попит, тоді як виробники техніки, яку можна використовувати для війни, різко популяризувалися. Розберемося, яка класична техніка не похитнула своїх позицій, а які раніше слабші бренди нині можна назвати найпопулярнішими на рівні з гігантами ринку систем безпеки.
Найкращі охоронні системи
Найкращими охоронними брендами 2022 року за вибором клієнтів та експертів систем безпеки сміливо можна назвати:
-
Ajax;
-
NeoLight;
-
U-Prox;
-
Hikvision;
-
Tiras;
-
Dahua;
-
Imou;
-
Partizan;
-
AGM;
-
Ezviz.
Чому перелік саме такий? Український бренд Ajax вже роками є лідером на ринку охоронної техніки, він випускає стильну та лаконічну продукцію, найкращі сигналізації не лише в Україні, а й у Європі, співпрацює зі світовим ринком. Через війну й без того висока довіра до бренду зросла ще і навіть зараз компанія не припиняє випускати нові продукти, підтримувати армію, наймати працівників, роблячи нові технологічні кроки вперед.
Китайський бренд NeoLight випускає одні з найпопулярніших у світі відеодомофонів, які чудово поєднують у собі стиль, якість, функціональність та невисоку вартість. Це один із тих самих гігантів охоронної техніки, які давно закріплені на вершині довіри та поваги клієнтів. До них же можна віднести й також китайський Hikvision, якій вже давно прославився своїми відеореєстраторами та камерами, а тепер ще закріпився на ринку коштом якісних і недорогих тепловізорів.
Український U-Prox вже десятки років спеціалізується на охоронних комплексах для квартир та будинків. Цьогоріч особливої популярності набув їх комплект бездротової сигналізації з Wi-Fi U-Prox MP WiFi S, який за стилем і функціональністю нагадує охоронні системи Аякс. Власне, U-Prox вдалося скласти їм серйозну конкуренцію вже на українському ринку, а якщо компанія так розвиватиме свої продукти й надалі, справа залишиться за світовим.
Бренд Tiras також родом з України і також спеціалізується на випуску чудових сигналізацій за доступною ціною. У 2022-му комплекс гібридної сигналізації Tiras ORION NOVA S (KIT) вивів компанію на новий рівень слави завдяки ефективному поєднанню дротового та бездротового рішення, що стало новим еталоном раціональної побудови комплексу як з економічної, так і з технічної точки зору.
Ще один китайський бренд Dahua також не втрачає давно набутих стабільних позицій. Найяскравіший приклад передового рішення бренду — його IP-відеодомофон Dahua DHI-VTH2421FW-P з функціоналом, який задовільнить навіть найвибагливішого клієнта. У цьому відеодомофоні безліч функцій, він якісний, легкий, стильний і при цьому, як не дивно, — недорогий. Бренд випускає також тепловізійні камери. У концерну Дахуа є й його відгалуження — бренд Imou, який на ринку лише 4 роки, проте вже встиг випустити багато сильних продуктів. Серед них, наприклад, камера Ranger Pro (IPC-A26HP) та інші інтелектуальні системи відеоспостереження, котрими можна керувати віддалено.
Чеський Partizan випускає автономне передове відеоспостереження, а китайський AGM — один з тих самих брендів, який зараз набув більшої популярності через свої прилади нічного бачення, зокрема монокуляри. Ezviz, який також виробляє свою продукцію у Китаї, має в асортименті потужні охоронні комплекси для дому з сиренами, мікрофонами та датчиками руху. А дізнатися про кожен з перерахованих брендів детальніше, ознайомитися з їх продукцією та цінами ви можете на сайті першого охоронного маркетплейса України Bezpeka.club.