Від того, наскільки якісно працює гідроциліндр, залежить загальна продуктивність спецтехніки. Але навіть якісний і надійний гідроциліндр може вийти з ладу через певний час. Цьому сприяє експлуатація техніки в високонавантажених режимах, забруднених умовах, негативний вплив зовнішніх природних факторів. Але вихід з ладу далеко не завжди вимагає заміни вузла. У більшості випадків його можна відновити. Тому ремонт гідроциліндрів - це досить популярна і затребувана послуга.
Ознайомитися з перевагами ремонту гідроциліндра в компанії «ГідроОфіс» ви можете, пройшовши за посиланням https://hydrooffice.com.ua/ru/repair/hydrocylinder-repair/!
Ремонт гідроциліндра. Поширені поломки гідроциліндрів і способи їх усунення
Гідравлічні циліндри відрізняються між собою конструктивними особливостями, які безпосередньо впливають на їх функціональність. Зокрема, вони бувають односторонньої (з пружинним поверненням і плунжером) і двосторонньої (комплектуються поршнем і штоком) дії. На техніку гідроциліндр може монтуватися за допомогою лап, шарнірів (на задній або передній кришці корпусу). Також може кріпитися сам корпус на плиті. Від усього цього залежать як види несправностей гідроциліндрів, так і технологія ремонту.
Дізнатися більше про ремонт гідроциліндрів ви можете на сайті компанії Гідроофіс!
Частіше за все фахівці, що займаються ремонтом даних вузлів, стикаються з такими неполадками:
1. Зниження потужності. Виникає через внутрішньосистемні витоків або поломки гідравлічного насоса.
2. Корозійний вплив. Найчастіше іржа вражає поверхню штока, який найбільше схильний до дії вологи. Якщо корозія буде виявлена на внутрішніх елементах вузла, в першу чергу проводять заміну масла. Саме в ньому міститиметься волога, що надає згубний вплив на метал.
3. Перегрів. Виникає через витік робочого середовища через ущільнення. Вони можуть бути або неправильно підібраними (не забезпечують необхідну герметизацію з'єднання) або зношеними. При виконанні ремонту в обов'язковому порядку також змінюється масло. Воно може бути забруднено продуктами зносу, що негативно позначиться на подальшій експлуатації і призведе до повторної поломки. Якщо ущільнення в хорошому стані і правильних розмірів, а витік має місце, висока ймовірність наявності тріщин в самому металі.
4. Деформація стрижня поршня. Нерідко при розбиранні гідровузла фахівці бачать вигнутий стрижень. До цього призводить експлуатація в режимі підвищених навантажень або зовнішній механічний вплив. Якщо стрижень буде зношений з одного боку, значить під час експлуатації техніки він піддавався підвищеним боковим навантаженням. Щоб усунути цю проблему, майстри розширять площу опори і встановлять додаткові зовнішні направляючі.