З настанням холодної пори року, кожен з нас мимоволі відчуває певний дискомфорт, пов'язаний з прохолодою в приміщенні. Причиною цього є голі стіни будівлі, через які тепле повітря виходить на вулицю. Непомітні щілини в стінах, підлогах, вікнах і покрівлі створюють куди більш помітний протяг. Як з цим боротися, як зберегти затишок і тепло надовго?
Вирішення проблеми бачиться в утепленому фасаді, замовити послугу радимо на teplodim.info. Однак, втрати тепла через неутеплені стіни — це лише 30%. Таким чином, для якісного утеплення всього будинку, повної теплоізоляції знадобиться не тільки для фасаду, але і для інших елементів будинку. Звичайно ж на таке комплексне утеплення буде витрачено більше часу і коштів. Але один раз провівши таку роботу, ви зможете надовго забути про проблеми холоду в приміщенні.
Повне утеплення будинку полягає не тільки у нарощуванні товщини стін, але і утеплення вікон, дверей, підлог, перекриттів і навіть фундаменту будинку. Кому-то всі ці клопоти здадуться надмірними, але ефект того варто. Почнемо з того, що про утеплення підлоги потрібно піклуватися ще при зведенні будинку. Всі роботи, вироблені в період експлуатації будинку, вимагають від живуть в ньому великих жертв у вигляді «великого переселення народів» з кімнати в кімнату, а то і в інше житло. Утеплити вікна зовсім не складно. Ця тема розглядалася вже не один раз. Ми будемо розглядати ті роботи, які можна зробити зовні будинку і які не вимагають звільнення житла.
При будівництві нового будинку можна спробувати самостійно провести роботи по теплоізоляції, при цьому значно заощадити. Але для цього необхідно детально вивчити всілякі системи утеплення, їх властивості, нюанси установки і багато іншого.
Правильний розрахунок і закупівля теплоізоляційного матеріалу для будівництва в самому початку дозволить уникнути в подальшому додаткового утеплення будівлі. Збудувати новий будинок можна з пінобетону, газобетону, полистеролбетон і т. д. Щоб правильно вибрати матеріал, потрібно намітити бажаний результат теплоізоляції. Від того скільки і який матеріал ви придбаєте, як спочатку розрахуєте і підберете оптимальний вид теплоізолятора, безпосередньо залежить остаточна вартість всієї системи утеплення. Наприклад, якщо необхідно використовувати пінопласт, то вам потрібно розрахувати, якою він повинен бути товщини і щільності. На сьогодні зовнішні стіни будівлі в основному утеплюють пінополістиролом, внутрішні — мінераловатним утеплювачем, а дахи та горища — рідким і т. д.