Морози та ремонти: громадський транспорт у Дніпрі працює зі збоями

Сьогодні, 19 лютого, громадський транспорт у Дніпрі працює зі змінами. Пов'язані вони з сильним морозом та ремонтними роботами.

Про це повідомляє редакція сайту 056 з посиланням на міськраду Дніпра. 

У зв'язку з погодними умовами - обмерзання мереж, деякий електротранспорт може працювати з відхиленням від розкладу. Бригади КП "Дніпропетровський електротранспорт" працюють на проблемних ділянках, аби уладнати проблему.

Також у зв'язку з ремонтом трамвайного переїзду на перетині просп. Лесі Українки та бульв. Батальйону Дніпро діятимуть зміни у русі громадського транспорту:

  • трамваї №5, №12 курсуватимуть за повними маршрутами із заїздом на вул. Миколи Руденка у напрямку від вул. Степана Бандери;
  • трамваї №17 тимчасово призупинили роботу.

Планувалися зміни в роботі трамваїв №1 з 17 до 21 лютого. Через виконання робіт з ремонту колії від вул. Степана Бандери до вул. Пастера, вони з 09:00 до 16:00 вони мали курсувати через вул. Вокзальну. Але через сильні морози ремонт вже третій день скасовують.

"До уваги пасажирів. У звʼязку з погодними умовами роботи з ремонту колії по просп. Дмитра Яворницького на 19 лютого 2025 року скасовано. Трамваї №1 курсують без змін", - йдеться в повідомленні.

Усі інші маршрути громадського транспорту працюватимуть у штатному режимі за розкладом робочого дня. Загалом на маршрути електротранспорту вийде 200 одиниць рухомого складу. Розклад руху електротранспорту можна дізнатися на офіційному сайті КП «Дніпровський електротранспорт»: https://det-dnipro.dp.ua/pasazhyram/#rozklad.

Також по місту працюватиме 91 автобусний маршрут з загальною кількістю 575 автобусів (з них 78 - великої місткості).