Вчора українські ЗМІ поширили інформацію про можливе закриття автозаправних станцій в країні з 1 березня. Але не треба панікувати, бо ця інформація не відповідає дійсності.
Про це повідомив експерт паливного ринку Сергій Куюн в ефірі Ранок.LIVE, передає редакція сайту 056.
17 лютого народна депутатка від "Європейської солідарності" Ніна Южаніна сьогодні заявила, що в перший день весни в Україні АЗС мають або припинити продавати пальне та зачинитись, або ж отримають великий штраф. За її словами, це може статися через те, що з 1 березня можна використовувати тільки реєстратори розрахункових операцій (РРО), що формують фіскальні чеки за новою формою, затвердженою наказом Мінфіну №601. А протокол передачі інформації до ДПС не затверджено.
Які реальні прогнози
Куюн заявив, що ця інформація не відповідає дійсності. Він наголосив, що критична інфраструктура не залишиться без пального, а якщо якісь документи не відповідатимуть реаліям, їх просто переглянуть.