У реабілітаційному центрі Дніпра поранених військових лікують не лише медикаментозно, а й емоційно. Завдяки кінологічній терапії один із пацієнтів, який майже втратив мову, знову почав говорити.
Про це повідомляє редакція сайту 056 з посиланням на Департамент охорони здоров'я населення Дніпровської міської ради.
У міському реабілітаційному центрі пацієнти знаходять не лише лікування, а й підтримку, турботу та нові сили для життя. Тут втілюють найрізноманітніші способи відновлення.
Періодично до реабілітаційного центру привозять чотирилапих терапевтів, щоб підтримати наших оборонців.
Одним із пацієнтів, для якого зустріч із собаками стала справжнім емоційним проривом, є Максим. Він отримав важке поранення на Донеччині, переніс інсульт і майже втратив здатність говорити. Зустріч із курцхааром Джоні викликала у Максима непідробну радість.
Пес працює рятувальником, але, здається, знайшов нове покликання — бути підтримкою для пацієнтів. Максим, побачивши Джоні, вигукнув своє перше слово за довгий час.
Випадок Максима – яскравий доказ того, що реабілітація поранених військових потребує не лише медичних процедур, а й емоційної підтримки. Чотирилапі терапевти, як Джоні, допомагають психологічно та сприяють фізичному відновленню.
Ця історія вкотре доводить: теплі емоції, турбота та нестандартні методи лікування можуть стати ключем до повернення до повноцінного життя. Реабілітація – це не тільки про відновлення тіла, а й про відродження душі.