На Дніпропетровщині в одній із найпотужніших обласних лікарень важливе оновлення. В реконструйованому відділенні променевої діагностики готують до введення в експлуатацію сучасний магнітно-резонансний томограф німецького виробництва.
Про це повідомляє редакція сайту 056 з посиланням га голову Дніпропетровської військової адміністрації Сергія Лисака.
Нове обладнання – централізована закупівля від МОЗ, його вартість 34,7 млн грн. Його наявність значно покращить якість та доступність діагностики при неврологічних, нейрохірургічних, травматологічних, онкологічних та інших захворюваннях. Проходити дослідження на такому апараті можуть навіть немовлята від народження і вагітні до певного терміну.
МРТ є запорукою якісного лікування пацієнтів і посилення загальної медичної системи області, адже МРТ є одним з найбільш ефективних методів діагностики, що дозволяє виявити деякі захворювання на ранніх етапах. Цей заклад законтрактований з Національною службою здоров’я України, тож діагностична процедура безкоштовна за направленням сімейного лікаря або вузького спеціаліста.