Сьогодні громадський транспорт Дніпра курсуватиме без змін. Вони відбудуться в четвер і п'ятницю.
Про це повідомляє сайт 056 з посиланням на департамент транспорту ДМР.
9 та 10 листопада з 10 до 16 години трамваї №12 курсуватимуть скороченим маршрутом від заводу Металовиробів до вул. Ігоря Сікорського без заїзду до пл. Старомостової. Зміни пов’язані з ремонтом трамвайної колії по вул. Короленка, вул. Вартових Неба.
"Будь ласка, враховуйте інформацію при плануванні своїх поїздок.
Адміністрація приносить вибачення за тимчасові незручності. Ми працюємо задля безпеки, надійності і підвищення якості перевезень", - йдеться в повідомленні.
8 листопада усі трамвайні, тролейбусні та автобусні маршрути працюватимуть у штатному режимі за розкладом робочого дня. Загалом на маршрути електротранспорту вийде 220 одиниць рухомого складу.
Розклад руху електротранспорту можна дізнатися на офіційному сайті КП «Дніпровський електротранспорт»: https://det-dnipro.dp.ua/pasazhyram/#rozklad
Або у Telegram-боті: https://t.me/rozklad_dnipro_bot
Також по місту працюватиме 92 автобусні маршрути з загальною кількістю 696 автобусів (з них 103 - великої місткості).